Doplňkové obchodní podmínky

 

Všeobecné obchodní podmínky jsou uvedeny zde. Firma Protean s.r.o. se sídlem Pod Lesem 9, 373 16, Dobrá Voda u Českých Budějovic zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Českých Budějovicích oddíl C, vložka 16608, deklaruje tímto základní obchodní podmínky pro prodej zboží. Tyto obchodní podmínky tvoří rámec vztahu prodávajícího a kupujícího a jsou pro obě strany závazné. Zasláním Vaší objednávky tyto všeobecné obchodní podmínky akceptujete. V případě dlouhodobé obchodní spolupráce na velkoobchodní bázi je možné dohodnout naší firmou individuální obchodní podmínky. Tyto individuální obchodní podmínky musí být vzájemně odsouhlaseny a ze strany firmy Protean s.r.o. písemně potvrzeny.

Objednávky. Objednávka kupujícího, doručená prodávajícímu na jím provozovaný eshop, potvrzuje akceptaci podmínek prodeje, způsob dodání a kupní cenu zboží. Kupující se stává vlastníkem zboží okamžikem převzetí zboží. 

Ceny. Ceny uvedené v e-shopu platí od 1.4.2013 až do odvolání či vydání nového ceníku.

Dodací podmínky. U objednávek překračujících hodnotu 3000,- Kč bez DPH neúčtujeme žádné zasilatelské náklady. U objednávek do hodnoty 100,- Kč bez DPH účtujeme zasilatelské náklady ve výši 30,- Kč včetně DPH a u objednávek v hodnotě od 140,- Kč bez DPH do hodnoty 3000,- Kč bez DPH účtujeme zasilatelské náklady ve výši 90,- Kč včetně DPH. Při objednávce na dobírku účtujeme navíc dobírečné ve výši 60,- Kč včetně DPH. Tyto podmínky platí pro dodávky na území ČR. U exportních objednávek jsou zasilatelské náklady řešeny individuálně. Hodnota zboží, které momentálně není na skladě a nemůže být dodáno, se do hodnoty objednávky nezapočítává. Rozhodující pro určení, do které kategorie objednávka patří, je skutečná, realizovaná hodnota objednávky. Zboží je zasíláno Českou poštou . Dodací lhůty - 5-7 pracovních dnů od doručení objednávky.

Platební podmínky. Veškeré zboží je expedováno až po připsání částky na náš účet v plné výši. Při urgentních objednávkách je možno zaslat zboží po předložení potvrzení o bankovním převodu (stačí emailem). Při platbách platebními kartami je zboží expedováno ihned po zaplacení. Po telefonické domluvě je možno zboží zaplatit v hotovosti přímo v naší provozovně Dolní 2102/2, 370 04, České Budějovice. Objednávky ze zahraničí není možné zasílat na dobírku - platba musí být provedena převodem nebo platební kartou.